HTC Vive virtualios realybės akiniai 2022-01-14T13:01:08+00:00

HTC Vive virtualios realybės akinių apžvalga

htc vive virtualios realybės nuoma

HTC Vive virtualios realybės akiniai laikomi vienais geriausių šiuo metu esančių virtualios realybės akinių rinkoje. Virtualių realybės akinių pasirinkimas nėra jau toks platus, nes technologija nors ir gyvuoja jau kurį laiką, tačiau pasiūlyti plačiąjai visuomenei patikimus virtualios realybės akinius yra sudėtingas uždavinys, tad užtektų dviejų rankos pirštų tam, kad suskaičiuoti visas kompanijas kurios užsiima virtualios realybės akinių gamyba ir platinimu visame pasaulyje.

HTC Vive virtualios realybės akiniai rinkoje pasirodė 2014 metais kurie buvo bandymų laikotarpis įtraukiant žmones bei leidžiant jiems išbandyti virtualios realybės pramogas mainais į atsiliepimus bei patarimus kaip galima būtų pagerinti vartotojo patirtį. 2015 metų kovo mėnesį, HTC Vive virtualios realybės akiniai buvo pristatyti viešai. Dar po metų, 2016 kovo pradžioje buvo pradėta prekyba.

Į HTC Vive virtualios realybės akinių komplektą įeina:

  • 2 sensoriai (base stations)
  • 2 žaidimų pulteliai (controllers)
  • virtualios realybės akiniai
  • ausinės
  • visi reikalingi laidai

Virtualios realybės žaidimų kompiuteris

Norint mėgautis virtualios realybės pasauliu, jums taip pat reikės galingo žaidimų kompiuterio. Minimalūs reikalavimai:

Procesorius: Intel™ Core™ i5-4590 arba AMD FX™ 8350, taip pat tinka kitų gamintojų panašių specifikacijų procesoriai.

Grafinės plokštės: NVIDIA GeForce™ GTX 1060 arba AMD Radeon™ RX 480, taip pat tinka kitų gamintojų panašių specifikacijų grafinės plokštės.

Operatyvioji atmintis: 4 GB RAM ir daugiau.

Kiti reikalingi komponentai

Jums taip pat reikės monitoriaus arba televizoriaus, klaviatūros, pelės, dviejų foto stovų, tam, kad pastatyti ar užkabinti HTC Vive virtualios realybės sensorius (base stations) kurie suformuoja erdvę pramogai.