//Virtualios realybės siaubo žaidimai

Virtualios realybės siaubo žaidimai

Virtualios realybės žaidimai ir aplikacijos leidžia jums pasinerti į naujus pasaulius ir pasisemti naujų įspūdžių, kurių, galbūt, realiame gyvenime nepatirtumėte. Kiekvienas turime tam tikrų baimių, o virtuali realybė padeda pažvelgti tokioms baimėms į akis.

Bijote aukščio? Ne problema, Richies Plank Experience nukels jus tiesiai ant dangoraižio stogo, kur turėsite galimybę nugalėti baimę eidami takeliu virš miesto ir gerėtis aplink atsiveriančiu vaizdu.

Nemokate plaukti? The Blu virtualios realybės žaidimas nukels jus tiesiai po vandeniu, į vandenyno dugną, kur turėsite galimybę stebėti povandeniu vykstančius procesus bei jūrų gyventojus. Susipažinsite ne tik su įvairiaspalvėmis Nemo žuvytėmis, bet sutiksite ir didįjį  mėlynąjį banginį.

Tokios baimės kausto ne visus mus, tačiau pripažinkime, jog stebint siaubo filmus mus ne kartą ištinka baimės jausmas kuris palydimas netikėtumu kurių apstu tokiuose filmuose. Kartu su virtualia realybe galite nugalėti tokias baimes arba bent jau atsidurti siaubingų įvykių fone.

Pateikiame keletą virtualios realybės žaidimų, kuriuos galėsite išbandyti išsinuomavę mūsų turimą HTC Vive virtualios realybės įrangą.

Paranormal activity

Visiems puikiai žinomas Paranormal ativity filmas buvo pritaikytas virtualiai realybei ir nukels jus į paslaptingą namą girioje.

Žaidimo pradžioje atsirasite šalia namo esančiame kieme ir jūsų užduotis bus patekti į namą bei sekti tolimesnius nurodymus kurie slėpsis po nuorodomis ir užduotimis. Namo viduje jus pasitiks ne pūkuoti kačiukai, o stiklo šukes bei kraujo dėmės, tad susikaupkite, stenkitės nugalėti savo baimę ir vykdykite užduotis. Šis virtualios realybės žaidimas yra pakankamai ilgas, tad gali reikėtų ir kelių trumpų. Sėkmės!

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=Qsna1ChGt0E

Arizona Sunshine

2018-10-10T10:59:56+00:00